Preskočiť na obsah
Štefan Polák

Odborné a poradenské služby

Štefan Polák

Technické testovanie a analýzy

Obec
Ohradzany
Od roku
1999
IČO
35 461 501

Štefan Polák

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
067 22 Ohradzany
Na trhu od
1. júla 1999
IČO
35 461 501
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 71.20)
Technické testovanie a analýzy

Podnikanie v číslach

27
rokov na trhu
1999
rok vzniku
11
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Štefan Polák

Štefan Polák – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Ohradzany. Podniká od 1. júla 1999.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Technické testovanie a analýzy“ (71.20). Predmet podnikania tvorí 11 položiek, napríklad prava a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky zdvíhacích zariadenív…, kovovýroba a maloobchod s použitým tovarom v rozsahu voľných živností.

Základné údaje

Obchodné meno
Štefan Polák
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
35 461 501
Dátum vzniku
1. júla 1999
Miesto podnikania
067 22 Ohradzany
Živnostenský register
Okresný úrad Humenné, vložka č. 702-8852
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 71.20)
Technické testovanie a analýzy

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Štefan Polák zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 11 položiek.

  • Prava a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky zdvíhacích zariadenív rozsahu: výťahy

  • Kovovýroba

  • Maloobchod s použitým tovarom v rozsahu voľných živností

  • Maloobchod v rozsahu voľných živností

  • Veľkoobchod v rozsahu voľných živností

  • Prípravné práce pre stavbu

Zobraziť všetkých 11 položiek predmetu činnosti
  • Prava a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky zdvíhacích zariadenív rozsahu: výťahy
  • Kovovýroba
  • Maloobchod s použitým tovarom v rozsahu voľných živností
  • Maloobchod v rozsahu voľných živností
  • Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • Prípravné práce pre stavbu
  • Zemné a demolačné práce
  • Maliarske, natieračské a sklenárske práce
  • Dborný pracovník vyhradených technických zariadení zdvíhacích v rozsahu : výťahy, zdvíhacie rampy, plošiny
  • Pravy a montáž zdvíhacích zariadení v rozsahu : výťahy
  • Riadiace práce pri opravách a opravy vyhradených technických zariadení zdvíhacích v rozsahu : výťahy

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Štefan Polák?

Miesto podnikania je v obci 067 22 Ohradzany.

Čím sa Štefan Polák zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Technické testovanie a analýzy“ (71.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prava a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky zdvíhacích zariadenív…; kovovýroba; maloobchod s použitým tovarom v rozsahu voľných živností; maloobchod v rozsahu voľných živností.

Aké je IČO – Štefan Polák?

IČO je 35 461 501.

Odkedy podniká Štefan Polák?

Podnikanie začalo 1. júla 1999. Na trhu pôsobí 27 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Štefan Polák podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese stefan-polak-3.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.